top of page

Daima Yaşantınızda Olabilmek..

okul sırası school desk masa tablası table top werzalite werzalit verzalite verzalit chair sandalye monoblok monoblock

Geçmişten..

yilwer yilwer werzalit werzalite verzalit verzalite

1972 yılından günümüze sürekli gelişerek ve yenilenerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her geçen sene büyüyen ve ürün çeşitliliğini senelik trendlere göre ayarlayarak üretim kapasitemizi, ürün çeşitliliğini ve kalitemizi arttırmak adına üretim alanımızı 70.000 metrekareye çıkarmış bulunmaktayız. Artık uzmanlaştığımız okul sırası, masa tablası ve sandalye üretiminin yanına plastik fabrikamız ve geri dönüşüm tesisimizi de ekleyerek siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. 

 Kolay kullanımlı, dayanıklı ve geniş ürün yelpazesi ile değerli iş ortaklarımıza yepyeni bir hizmet anlayışı oluşturmak amacındayız. Bu amaç doğrultusunda kurumsal öğelerimizi bu yönde geliştirip güçlendiriyoruz. Her geçen gün ürün yelpazemizi teknoloji ve rahatlık algısını göz önünde bulundurarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda daha kaliteli personel istihdamı ve deneyimimizle kaliteyi ön plana çıkartıyoruz. Daima yaşantınızda olmak için çalışıyoruz.

okul sırası school desk table top masa tablası chair sandalye werzalite werzalit verzalite verzalit oturak arkalık seat backrest bank bench

Geleceğe..

"Hepimizin zaman makineleri var, değil mi? Bizi geriye götürenler hatıralardır... Bizi ileriye taşıyanlar ise hayallerdir."
bottom of page