• Buket Masa Ayağı

  Yuvarlak ve Kare Masa tablaları için demir borudan üretilmiş olup, metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. Ayakları zemine zarar vermemesi için ayağın yerle temas eden kısımlarında plastik papuç kullanılmıştır.

 • Japon Masa Ayağı

  Dikdörtgen Masa tablaları için demir borudan üretilmiş olup, metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. Ayakları zemine zarar vermemesi için ayağın yerle temas eden kısımlarında plastik papuç kullanılmıştır.

 • DMO Masa Ayağı

  Kare ve Dikdörtgen Masa tablaları için demir borudan üretilmiş olup, metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. İstenildiği takdirde demonte edilerek depolamadan kazanç sağlanabilmektedir. Ayakları zemine zarar vermemesi için ayağın yerle temas eden kısımlarında plastik papuç kullanılmıştır.

 • Katlanır Masa Ayağı

  Yuvarlak, Dikdörtgen ve Kare Masa tablaları için demir borudan üretilmiş olup, metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. Ayakları zemine zarar vermemesi için ayağın yerle temas eden kısımlarında plastik papuç kullanılmıştır. Kullanılmadığı zamanlarda katlanarak yerden tasasrruf sağlanmaktadır.

 • Banket Masa Ayağı

  Dikdörtgen Masa tablaları için demir borudan üretilmiş olup, metal aksamı elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. Ayakları zemine zarar vermemesi için ayağın yerle temas eden kısımlarında plastik papuç kullanılmıştır. Kullanılmadığı zamanlarda katlanarak yerden tasasrruf sağlanmaktadır.