• Orkide Çift Kişilik Banklı Okul Sırası

  Isıya, çizilmeye ve suya dayanıklı 45x110 cm ebadında sıra tablası ve oturak kısımlarında oluşan oval profilden imal edilmiş çift kişilik bank oturumlu okul sırası olup, metal kısımları elektrastatik toz fırın boyalıdır. Zengin ahşap ve metal renkler ile dilediğiniz kombinasyon sağlanmaktadır.

 • Menekşe Çift Kişilik Banklı Okul Sırası

  Isıya, çizilmeye ve suya dayanıklı 45x110 cm ebadında sıra tablası ve oturak kısımlarında oluşan oval profilden imal edilmiş önü kapalı çift kişilik bank oturumlu okul sırası olup, metal kısımları elektrastatik toz fırın boyalıdır. Zengin ahşap ve metal renkler ile dilediğiniz kombinasyon sağlanmaktadır.

 • Orkide Çift Kişilik Sandalyeli Okul Sırası

  Isıya, çizilmeye ve suya dayanıklı 45x110 cm ebadında sıra tablası ve oturak kısımlarında oluşan oval profilden imal edilmiş çift kişilik 2 adet sandalye oturumlu okul sırası olup, metal kısımları elektrastatik toz fırın boyalıdır. Zengin ahşap ve metal renkler ile dilediğiniz kombinasyon sağlanmaktadır.

 • Menekşe Çift Kişilik Sandalyeli Okul Sırası

  Isıya, çizilmeye ve suya dayanıklı 45x110 cm ebadında sıra tablası ve oturak kısımlarında oluşan oval profilden imal edilmiş önü kapalı çift kişilik 2 adet sandalye oturumlu okul sırası olup, metal kısımları elektrastatik toz fırın boyalıdır. Zengin ahşap ve metal renkler ile dilediğiniz kombinasyon sağlanmaktadır.